O mnie

Aktywność zawodowa

- prowadzenie terapii indywidualnej par, małżeństw, rodzinnej.

- konsultacje rodzicielskie- (pomoc w rozwiązywaniu problemów wychowawczych  i rozwojowych dzieci).

- prowadzenie warsztatów rozwoju osobistego (dla dorosłych).

 

 

Ścieżka zawodowa

Obecnie przyjmuję w ramach prywatnej praktyki, współpracuję też z Ośrodkiem Rozwoju Osobistego Psychologów Chrześcijańskich w Gdańsku.

 

 od 2014-prywatny gabinet ( psychoterapia).
 
 2016-2018 współpraca z Towarzystwem Edukacyjnym Lokomotywa  w Sopocie

 od 2013 - 2016 -w charakterze terapeuty w Ośrodku Rozwoju Osobistego Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich

 2010-2014 – w  charakterze terapeuty w Poradni Zdrowia Psychicznego w Gdańsku (ZOZ Przemysłowy, ul. Wałowa 27 w Gdańsku)

2007-2013 – praca w charakterze psychologa szkolnego w III Podstawowo-Gimnazjalnym Zespole Szkół Społecznych STO w Gdańsku

1998-2007 – psycholog, III L.O. w Gdyni

1997-1998 – psycholog, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Gdańsku

1994-1997 – praca w charakterze psychologa w Szkole Podstawowej nr 13 w Poznaniu

 

Szkolenia - certyfikaty

 • W 1994 roku ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym psychologię na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Temat pracy magisterskiej „Wpływ doświadczeń z autorytarnym rodzicem na zaburzenie zdolności do intymnych relacji w życiu dorosłym”
 • 1998-2000 ukończyłam uzyskując dyplom „Studium Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii” prowadzone w nurcie psydynamicznym przez Ośrodek Terapii i Edukacji Psychologicznej (obecnie Ośrodek Psychoterapii Psychoanalitycznej „Trójmiasto”) – 300 godzin szkoleniowych.
 • 2000/2001 uczestniczyłam w rocznym cyklu szkoleniowo-superwizyjnym z zakresu prowadzenia indywidualnej pomocy psychologicznej i psychoterapii w nurcie psychoterapii dynamicznej organizowanym przez w/w ośrodek.
 • W 2002 roku ukończyłam roczny kurs „Akademia Pogodnej Szkoły” i uzyskałam certyfikat uprawniający do pracy w zakresie profilaktyki uzależnień. Kurs prowadzony był przez Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej „Mrowisko” (Z. Medowski, J. Koczurowska)
 • W 2009 roku ukończyłam szkolenie  „ – Kurs Podstawowy Terapii Systemowej” prowadzone przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej (144 godziny)
 • W 2011 brałam udział w kursie „Terapia par i małżeństw w podejściu systemowym” prowadzonym przez superwizora WTTS-u w Pracowni Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży i Rodzin w Sopocie (108 godzin)
 • W 2011 ukończyłam szkolenie „Terapia pary bez pary – gdy do terapii przychodzi jeden z partnerów” prowadzone przez Pracownię Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży i Rodzin w Sopocie
 • 2012 „Doświadczenia własne: okno, kuchnia, filar, fundament, czyli kim jestem dla rodziny” (WTTS)
 • W 2014 roku brałam udział w warsztacie „Wprowadzenie do Terapii Narracyjnej” prowadzonym przez WTTS.
 • Od października 2013 roku do grudnia 2014 brałam udział w kursie dla terapeutów „Chrześcijańska Terapia Integralna” prowadzonym przez Monikę i Marcina Gajdów.
 • Od lutego 2016 do czerwca 2017 " Kurs terapii Systemowej dla zaawansowanych" Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej ( 200 godzin szkoleniowych).
 • Kwiecień 2016 "Pomoc psychologiczna w wybranych zagadnieniach klinicznych: zaburzenia nerwicowe", (praca z ciałem wg.Lowena)"Wielkopolska Szkoła Terapii Gestalt.Aleksandra Replin
 • Czerwiec-wrzesień 2018 " Terapia skoncentrowana na emocjach-poziom 1i 2" wg.L.S.Greenberga ( Kurt Renders,Dariusz Tkaczyk INTRA)
 • 7-9.09 2018 warsztaty" Wykorzystanie focusingu i EMDR w psychoterapii " Martin Siems (organizator Fundacja Theosis)

Od 2009 roku systematycznie biorę udział w spotkaniach małych grup dyskusyjno-superwizyjnych, w których uwzględnia się głównie myślenie systemowe (ponad 400 godzin).

Regularnie uczestniczę w superwizji prowadzonej przez superwizora WTTS.

 

 

Działalność społeczna

Od 2003 roku wraz z mężem jestem w ruchu SPOTKANIA MAŁŻENSKIE i współprowadzę rekolekcje dla małżeństw w Ignacjańskim Centrum Formacji Duchowej w Gdyni.

Jestem członkiem Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich w Gdańsku. Współpracuję z Ośrodkiem Rozwoju Osobistego w Gdańsku-Wrzeszczu.

Jestem członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.